PORADY PRAWNE ONLINE

Adwokat Paweł Wróblewski z Gorzowa Wielkopolskiego oferuje porady prawne online. To optymalne rozwiązanie umożliwia konsultowanie spraw niezależnie od siedziby Klienta. Możliwość internetowego kontaktu z obrońcą, to szansa na uzyskanie porady prawnej także w sprawach karnych dla osób poszukiwanych listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, osób wobec, których został wydany nakaz doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Skuteczne porady prawne przez Internet

Kontakt z prawnikiem online jest częstą formą wybieraną przez Klientów, aby uzyskać rzeczowe informacje w sprawie. Do uzyskania porady prawnej wystarczy kilka kroków. Pierwszym z nich jest wysłanie zapytania online za pomocą e-maila lub formularza kontaktowego dostępnego w zakładce KONTAKT. W następnej kolejności Kancelaria Adwokacka dokonuje wyceny i przesyła Państwu informację. Po zaksięgowaniu wpłaty, na Państwa adres e-mailowy zostaną wysłane pomocne w rozwiązaniu wątpliwości i problemów jurystycznych, kompleksowe porady prawne. Gorzów, Warszawa, Kraków, Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Włoch,y Hiszpania– niezależnie, jaka jest Państwa lokalizacja. Usługi adwokata są dostępne z każdego miejsca.

Porady prawne – Gorzów i nie tylko

Porad prawna online to udogodnienie w oparciu o nowoczesną formę porozumiewania się na odległość – można załatwić część niezbędnych formalności bez konieczności osobistego spotkania. Porady prawne są udzielane w sprawach nurtujących Mandantów, z zapewnieniem – w ramach odrębnego zlecenia – reprezentacji i obrony przed Sądem. Prowadzenie spraw Klienta przez Adwokata, w tym udzielanie porad prawnych, odbywa się z gwarancją zachowania tajemnicy adwokackiej.

 

Porada prawna online