Porady prawne online

Zdalne porady prawne

ONLINE

Adwokat Paweł Wróblewski z Gorzowa Wielkopolskiego oferuje porady prawne online. To optymalne rozwiązanie umożliwia konsultowanie spraw niezależnie od siedziby Klienta. Możliwość internetowego kontaktu z obrońcą, to szansa na uzyskanie porady prawnej także w sprawach karnych dla osób poszukiwanych listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, osób wobec, których został wydany nakaz doprowadzenia do Zakładu Karnego.

we will do it together

Skuteczne porady prawne przez Internet

Kontakt z prawnikiem online jest częstą formą wybieraną przez Klientów, aby uzyskać rzeczowe informacje w sprawie. Do uzyskania porady prawnej wystarczy kilka kroków. Pierwszym z nich jest wysłanie zapytania online za pomocą e-maila lub formularza kontaktowego dostępnego w zakładce KONTAKT. W następnej kolejności Kancelaria Adwokacka dokonuje wyceny i przesyła Państwu informację. Po zaksięgowaniu wpłaty, na Państwa adres e-mailowy zostaną wysłane pomocne w rozwiązaniu wątpliwości i problemów jurystycznych, kompleksowe porady prawne. Gorzów, Warszawa, Kraków, Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania– niezależnie, jaka jest Państwa lokalizacja. Usługi adwokata są dostępne z każdego miejsca.

Porady prawne – Gorzów i nie tylko

Porad prawna online to udogodnienie w oparciu o nowoczesną formę porozumiewania się na odległość – można załatwić część niezbędnych formalności bez konieczności osobistego spotkania. Porady prawne są udzielane w sprawach nurtujących Mandantów, z zapewnieniem – w ramach odrębnego zlecenia – reprezentacji i obrony przed Sądem. Prowadzenie spraw Klienta przez Adwokata, w tym udzielanie porad prawnych, odbywa się z gwarancją zachowania tajemnicy adwokackiej.