Zespół

Kancelaria Adwokacka

Od 2014

Kancelaria Adwokata – Syndyka Pawła Wróblewskiego LL.M. jest jedną z dynamiczniej rozwijających się Kancelarii w regionie. Stosując modułowe rozwiązania prawne, zdywersyfikowane usługi dla Klientów z każdym rokiem w sposób sukcesywny zwiększa ofertę oraz zakres aktywności. Metodyka działania zespołu jest ustalana poprzez oryginalną ścieżkę edukacyjną i polsko-niemieckie doświadczenie zawodowe Adwokata – Syndyka Pawła Wróblewskiego LL.M. Wczorajsze założenia, dziś są faktem.

Paweł Wróblewski

Adwokat / Doradca restrukturyzacyjny / Syndyk

Jako prawnik wykształcony w Polsce i Niemczech posiada podwójny, międzynarodowy dyplom studiów prawniczych Master of German and Polish Law – LL.M. W trakcie edukacji na Uniwersytetach w Poznaniu i Frankfurcie zdobył gruntowną wiedzę z różnych dziedzin prawa, którą obecnie wykorzystuje, tworząc i rozbudowując modułową kancelarią prawną Kancelarię Adwokata – Syndyka w Gorzowie Wielkopolskim. W przeszłości jako adwokat był odpowiedzialny za rozwój oddziału dużej niemiecko-polskiej Kancelarii w rejonie województwa lubuskiego.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym / restrukturyzacyjnym, karnym, cywilnym oraz prawie niemieckim.

Zainteresowania: aktywność fizyczna, motoryzacja, koncepcyjne działanie.

Telefon:

+48 516 083 496

Email:

wroblewski.adwokat@gmail.com

Marta Dąbrowska

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze. Aplikację adwokacką odbywa pod patronatem Adwokata Pawła Wróblewskiego LL.M.;
Studia prawnicze ukończyła w 2016 roku na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W 2018 roku ukończyła podyplomowe studia w zakresie prawa pracy na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym oraz szeroko pojętym prawie ubezpieczeń społecznych.

Zainteresowania: literatura, malarstwo oraz podróże.

Telefon:

+48 509 309 989

Email:

m.dabrowska@wroblewski-adwokat.pl

Magdalena Brzozowska

Radca prawny

Radca prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze. Studia prawnicze ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie z wynikiem bardzo dobrym.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, prawie spółek handlowych, prawie pracy.

Zainteresowania: aktywność fizyczna (fitness, pływanie, gry zespołowe, ścianka wspinaczkowa), a także aranżacja i projektowanie wnętrz.

Telefon:

+48 509 309 989

Email:

m.brzozowska@wroblewski-adwokat.pl

Natalia Staszkiewicz

Student Prawa

W lipcu 2020 roku ukończyła studia I stopnia na kierunku Administracja na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Aktualnie jest studentką prawa na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Zakres kompetencji obejmuje obsługę sekretariatu, kalendarza spotkań, archiwizację dokumentów, controlling.

Zainteresowania: kino, książki, aktywność fizyczna.

Telefon:

+48 509 309 989

Email:

n.staszkiewicz@wroblewski-adwokat.pl